Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808Y0630183MDT
1808Y0630183MDT
1808Y0630183MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808Y0630183MDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808Y0630183MDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.018UF 63V X7R 1808
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808Y0630183MDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.018UF 63V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 113712 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.018µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Capaciteit 0.018µF