Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808Y2000103KDR
1808Y2000103KDR
1808Y2000103KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808Y2000103KDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808Y2000103KDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 10000PF 200V X7R 1808
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808Y2000103KDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 10000PF 200V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 116780 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Capaciteit 10000pF