Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808Y2500563JXT
1808Y2500563JXT
1808Y2500563JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808Y2500563JXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808Y2500563JXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.056UF 250V X7R 1808
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808Y2500563JXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.056UF 250V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 78339 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.056µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Capaciteit 0.056µF