Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808Y2500680GFT
1808Y2500680GFT
1808Y2500680GFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808Y2500680GFT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808Y2500680GFT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 68PF 250V C0G/NP0 1808
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808Y2500680GFT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 68PF 250V C0G/NP0 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 74627 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±2% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 68pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) Capaciteit 68pF