Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808Y2500682KDT
1808Y2500682KDT
1808Y2500682KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808Y2500682KDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808Y2500682KDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 6800PF 250V X7R 1808
Product parameter
Onderdeel nummer 1808Y2500682KDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 6800PF 250V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 112250 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 6800pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Capaciteit 6800pF