Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808Y2K00180KCT
1808Y2K00180KCT
1808Y2K00180KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808Y2K00180KCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808Y2K00180KCT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 18PF 2KV C0G/NP0 1808
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808Y2K00180KCT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 18PF 2KV C0G/NP0 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 119727 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2000V (2kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 18pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) Capaciteit 18pF