Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808Y5000122MDR
1808Y5000122MDR
1808Y5000122MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808Y5000122MDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808Y5000122MDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1200PF 500V X7R 1808
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808Y5000122MDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1200PF 500V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 100826 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1200pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Capaciteit 1200pF