Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808Y5000562MDT
1808Y5000562MDT
1808Y5000562MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808Y5000562MDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808Y5000562MDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 5600PF 500V X7R 1808
Product parameter
Onderdeel nummer 1808Y5000562MDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 5600PF 500V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 103113 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 5600pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Capaciteit 5600pF