Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808Y5000680GCT
1808Y5000680GCT
1808Y5000680GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808Y5000680GCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808Y5000680GCT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 1808
Product parameter
Onderdeel nummer 1808Y5000680GCT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 76533 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±2% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 68pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) Capaciteit 68pF