Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808Y6300151KXT
1808Y6300151KXT
1808Y6300151KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808Y6300151KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808Y6300151KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 150PF 630V X7R 1808
Product parameter
Onderdeel nummer 1808Y6300151KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 150PF 630V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 138049 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 630V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 150pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Capaciteit 150pF