Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808YA250271MXTSPU
1808YA250271MXTSPU
1808YA250271MXTSPU
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808YA250271MXTSPU met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808YA250271MXTSPU
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 270PF 250V X7R 1808
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808YA250271MXTSPU Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 270PF 250V X7R 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 100615 pcs Data papier MLCC Safety Certified
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 270pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Capaciteit 270pF