Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1808YA250331FCRSP
1808YA250331FCRSP
1808YA250331FCRSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1808YA250331FCRSP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1808YA250331FCRSP
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1808
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1808YA250331FCRSP Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 1808 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 40531 pcs Data papier MLCC Safety Certified
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.079" (2.00mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings X2
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1808 (4520 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 330pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) Capaciteit 330pF