Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812J0100153KXT
1812J0100153KXT
1812J0100153KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812J0100153KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812J0100153KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.015UF 10V X7R 1812
Product parameter
Onderdeel nummer 1812J0100153KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.015UF 10V X7R 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 88147 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.015µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Capaciteit 0.015µF