Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812J0250273MXT
1812J0250273MXT
1812J0250273MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812J0250273MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812J0250273MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.027UF 25V X7R 1812
Product parameter
Onderdeel nummer 1812J0250273MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.027UF 25V X7R 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 76461 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.027µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Capaciteit 0.027µF