Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812J0500332FAR
1812J0500332FAR
1812J0500332FAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812J0500332FAR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812J0500332FAR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 1812
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1812J0500332FAR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 26477 pcs Data papier AEC-Q200 Automotive Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie - ratings AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 3300pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) Capaciteit 3300pF