Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812J0630394MXT
1812J0630394MXT
1812J0630394MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812J0630394MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812J0630394MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.39UF 63V X7R 1812
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1812J0630394MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.39UF 63V X7R 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 70957 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.39µF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Capaciteit 0.39µF