Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812J1000102GAR
1812J1000102GAR
1812J1000102GAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812J1000102GAR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812J1000102GAR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 1812
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1812J1000102GAR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 54268 pcs Data papier AEC-Q200 Automotive Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±2% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie - ratings AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1000pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) Capaciteit 1000pF