Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812J1000155KXT
1812J1000155KXT
1812J1000155KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812J1000155KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812J1000155KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1.5UF 100V X7R 1812
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1812J1000155KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1.5UF 100V X7R 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 64108 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1.5µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Capaciteit 1.5µF