Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812J2000271FFT
1812J2000271FFT
1812J2000271FFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812J2000271FFT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812J2000271FFT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 1812
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1812J2000271FFT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 20858 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 270pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Capaciteit 270pF