Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812J2500223JDR
1812J2500223JDR
1812J2500223JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812J2500223JDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812J2500223JDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.022UF 250V X7R 1812
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1812J2500223JDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.022UF 250V X7R 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 73560 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.022µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Capaciteit 0.022µF