Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812J4K00152MXR
1812J4K00152MXR
1812J4K00152MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812J4K00152MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812J4K00152MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1500PF 4KV X7R 1812
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1812J4K00152MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1500PF 4KV X7R 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 83109 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 4000V (4kV)
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1500pF ±20% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Capaciteit 1500pF