Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812J5000100GCT
1812J5000100GCT
1812J5000100GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812J5000100GCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812J5000100GCT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1812
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1812J5000100GCT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 79252 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±2% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 10pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) Capaciteit 10pF