Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812Y0250274MXT
1812Y0250274MXT
1812Y0250274MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812Y0250274MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812Y0250274MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.27UF 25V X7R 1812
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1812Y0250274MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.27UF 25V X7R 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 61893 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 0.27µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Capaciteit 0.27µF