Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812Y0500223FFT
1812Y0500223FFT
1812Y0500223FFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812Y0500223FFT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812Y0500223FFT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.022UF 50V C0G/NP0 1812
Product parameter
Onderdeel nummer 1812Y0500223FFT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.022UF 50V C0G/NP0 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 14540 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 0.022µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Capaciteit 0.022µF