Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812Y2500272JCT
1812Y2500272JCT
1812Y2500272JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812Y2500272JCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812Y2500272JCT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 2700PF 250V C0G/NP0 1812
Product parameter
Onderdeel nummer 1812Y2500272JCT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 2700PF 250V C0G/NP0 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 79725 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 2700pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Capaciteit 2700pF