Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812Y2500472MDR
1812Y2500472MDR
1812Y2500472MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812Y2500472MDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812Y2500472MDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 4700PF 250V X7R 1812
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1812Y2500472MDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 4700PF 250V X7R 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 81525 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
gedetailleerde beschrijving 4700pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Capaciteit 4700pF