Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812Y5000333JXT
1812Y5000333JXT
1812Y5000333JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812Y5000333JXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812Y5000333JXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.033UF 500V X7R 1812
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1812Y5000333JXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.033UF 500V X7R 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 74598 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.033µF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Capaciteit 0.033µF