Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1812Y6300122MXT
1812Y6300122MXT
1812Y6300122MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1812Y6300122MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1812Y6300122MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1200PF 630V X7R 1812
Product parameter
Onderdeel nummer 1812Y6300122MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1200PF 630V X7R 1812 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 71409 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 630V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1812 (4532 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 1200pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric) Capaciteit 1200pF