Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1825J0250184FCR
1825J0250184FCR
1825J0250184FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1825J0250184FCR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1825J0250184FCR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.18UF 25V C0G/NP0 1825
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1825J0250184FCR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.18UF 25V C0G/NP0 1825 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5834 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1825 (4564 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.18µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) Capaciteit 0.18µF