Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1825J2000184KXT
1825J2000184KXT
1825J2000184KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1825J2000184KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1825J2000184KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.18UF 200V X7R 1825
Product parameter
Onderdeel nummer 1825J2000184KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.18UF 200V X7R 1825 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 44703 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1825 (4564 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.18µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Capaciteit 0.18µF