Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1825J2000681GCT
1825J2000681GCT
1825J2000681GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1825J2000681GCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1825J2000681GCT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 1825
Product parameter
Onderdeel nummer 1825J2000681GCT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 1825 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 22710 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±2% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1825 (4564 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 680pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric) Capaciteit 680pF