Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1825J5000681JXT
1825J5000681JXT
1825J5000681JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1825J5000681JXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1825J5000681JXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 680PF 500V X7R 1825
Product parameter
Onderdeel nummer 1825J5000681JXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 680PF 500V X7R 1825 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 52160 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1825 (4564 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 680pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Capaciteit 680pF