Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1825Y0100474FCT
1825Y0100474FCT
1825Y0100474FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1825Y0100474FCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1825Y0100474FCT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.47UF 10V C0G/NP0 1825
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1825Y0100474FCT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.47UF 10V C0G/NP0 1825 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4235 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1825 (4564 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.47µF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) Capaciteit 0.47µF