Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1825Y0500564MXR
1825Y0500564MXR
1825Y0500564MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1825Y0500564MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1825Y0500564MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.56UF 50V X7R 1825
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1825Y0500564MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.56UF 50V X7R 1825 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 39936 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1825 (4564 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 0.56µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Capaciteit 0.56µF