Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1825Y2000684MXT
1825Y2000684MXT
1825Y2000684MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1825Y2000684MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1825Y2000684MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.68UF 200V X7R 1825
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1825Y2000684MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.68UF 200V X7R 1825 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 27232 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1825 (4564 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 0.68µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Capaciteit 0.68µF