Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1825Y5K00331KXT
1825Y5K00331KXT
1825Y5K00331KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1825Y5K00331KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1825Y5K00331KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 5KV X7R 1825
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1825Y5K00331KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 5KV X7R 1825 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 60645 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 5000V (5kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1825 (4564 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 330pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Capaciteit 330pF