Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2211JA250331MXTSP
2211JA250331MXTSP
2211JA250331MXTSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2211JA250331MXTSP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2211JA250331MXTSP
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 250V X7R 2211
(in US Dollars)
1500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2211JA250331MXTSP Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 250V X7R 2211 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 81361 pcs Data papier MLCC Safety Certified
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.100" (2.54mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Serie - ratings X1, Y2
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2211 (5728 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Voltage Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 330pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) Capaciteit 330pF