Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2211YA250221FCTSP
2211YA250221FCTSP
2211YA250221FCTSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2211YA250221FCTSP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2211YA250221FCTSP
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 220PF 250V C0G/NP0 2211
(in US Dollars)
1500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2211YA250221FCTSP Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 220PF 250V C0G/NP0 2211 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 16986 pcs Data papier MLCC Safety Certified
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.100" (2.54mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Serie FlexiCap™ ratings X1, Y2
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2211 (5728 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Voltage Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 220pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) Capaciteit 220pF