Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2211YA250270GCTSP
2211YA250270GCTSP
2211YA250270GCTSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2211YA250270GCTSP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2211YA250270GCTSP
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 2211
Product parameter
Onderdeel nummer 2211YA250270GCTSP Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 2211 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 45599 pcs Data papier MLCC Safety Certified
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±2% Dikte (Max) 0.100" (2.54mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Serie FlexiCap™ ratings X1, Y2
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2211 (5728 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 27pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric) Capaciteit 27pF