Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220J0500273FFR
2220J0500273FFR
2220J0500273FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220J0500273FFR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220J0500273FFR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.027UF 50V C0G/NP0 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220J0500273FFR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.027UF 50V C0G/NP0 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6974 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.027µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.027µF