Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220J0500274KXR
2220J0500274KXR
2220J0500274KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220J0500274KXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220J0500274KXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.27UF 50V X7R 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220J0500274KXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.27UF 50V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 50188 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.27µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.27µF