Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220J1000123FFT
2220J1000123FFT
2220J1000123FFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220J1000123FFT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220J1000123FFT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.012UF 100V C0G 2220
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220J1000123FFT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.012UF 100V C0G 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8562 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.012µF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.012µF