Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220J2000223FFR
2220J2000223FFR
2220J2000223FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220J2000223FFR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220J2000223FFR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.022UF 200V C0G 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220J2000223FFR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.022UF 200V C0G 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6138 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.022µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.022µF