Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220J2K50102KXR
2220J2K50102KXR
2220J2K50102KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220J2K50102KXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220J2K50102KXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 2.5KV X7R 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220J2K50102KXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 2.5KV X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 70312 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2500V (2.5kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1000pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 1000pF