Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220J5000104KDR
2220J5000104KDR
2220J5000104KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220J5000104KDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220J5000104KDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.1UF 500V X7R 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220J5000104KDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.1UF 500V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 42796 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 0.1µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.1µF