Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220J5000184KDR
2220J5000184KDR
2220J5000184KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220J5000184KDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220J5000184KDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.18UF 500V X7R 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220J5000184KDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.18UF 500V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 33438 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.18µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.18µF