Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y0100684KXR
2220Y0100684KXR
2220Y0100684KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y0100684KXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y0100684KXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.68UF 10V X7R 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y0100684KXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.68UF 10V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 41549 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.165" (4.20mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.68µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.68µF