Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y0160151GCT
2220Y0160151GCT
2220Y0160151GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y0160151GCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y0160151GCT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 150PF 16V C0G/NP0 2220
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y0160151GCT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 150PF 16V C0G/NP0 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 21643 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±2% Dikte (Max) 0.165" (4.20mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 150pF ±2% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 150pF