Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y0250123KDR
2220Y0250123KDR
2220Y0250123KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y0250123KDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y0250123KDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.012UF 25V X7R 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y0250123KDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.012UF 25V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 31646 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.012µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.012µF