Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 2220Y0500394MDR
2220Y0500394MDR
2220Y0500394MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 2220Y0500394MDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 2220Y0500394MDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.39UF 50V X7R 2220
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 2220Y0500394MDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.39UF 50V X7R 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 37271 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.098" (2.50mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.39µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Capaciteit 0.39µF